AYT HACK TİMİ İLE RÖPORTAJ

Özellikle THS (Turkish Hacking Sabotage) ve Cyber-Warriors’ın dış istihbaratlar tarafından Türk gençliğini ve Türk Milliyetçiliğini sabote etmek için kullanıldıklarını iddia ediyorlar.

 

Neden bütün milliyetçi hackerlar sizin çatınız altında toplanmalı?

Çünkü AYT (Ay-Yıldız Team) Vatan sevdalısı genç zeki insanlardan oluşan uzman kadroya sahip, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük siber savunma ve saldırı gücüdür. Ülkemizdeki devlet sitelerine yapılan yurtdışı kaynaklı hack gruplarının saldırılarına dur diyebilecek tek grup biziz.

İyide, bütün diğer gruplar da aynı şeyi iddia ediyor?

İddia edebilirler ancak yapamazlar.

Sizi diğerlerinden ayıran özellik nedir?

Bizi diğerlerinden ayıran en önemli faktör tecrübe ve mutlak bağlılıktır. Aynı zamanda iki yüz bin dolarlık bütçemiz mevcuttur.

Bu kadar parayı nereden buluyorsunuz?

Orgenera
limizden, yani büyük üstad.

Masonlar için mi çalışıyorsunuz?

Hayır büyük üstad terimi masonik olarak algılanıyor ama değil. Büyük üstad işinde uzman demek. Orgeneraldir ismi.

Peki kimdir bu kişi?

Şu an yurtdışında görev yapmakta olan bir büyüğümüzdür, kimseyle şahsi görüşmez.

Ne gibi bir görev yapmaktadır büyük üstad?

Tabi ki ülkemiz adına görev yapmaktadır. Bağlı bulunduğu kurum ve kuruluş hakkında bilgi veremiyoruz.

AYT bu kişinin kendi şahsi inisiyatifinde midir, yoksa bu kişinin bağlı olduğu ve açıklayamayacağınız kurumun inisiyatifinde midir?


Teknik olarak öyle denilebilir. Ama Ay-Yıldız amacını açıkça ortaya koymuş bir platformdur.

Büyük üstadın ne kadar milliyetçi olduğunu AYT biliyor mu?

Kesinlikle. O kendisini ispatlamış bir ağabeyimizdir, komutanımızdır. En ufak bir şüphemiz olsaydı AYT’de görev yapmazdık.

Bazı iddialar var hakkınızda, faşist ve ırkçı olduğunuza dair öyle misiniz?

Kesinlikle hayır. AYT Atatürk Milliyetçisidir ve siyasi ideoloji veya partiyle en ufak bağlantısı olmadı,olamazda. Bu şekilde üyeler dahi olsa AYT’den sorgusuz sualsiz atılır. Biz Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sistemi için varız. Faşizm ırkçılık sosyalizm vb. 1923 te kurulmuş Cumhuriyetimize alternatif bir sistem oluşturmaktadır. Bizim Türk Miliyetçiler’i olarak Atatürk’ün çizgisinden başka hiçbir ideoloji veya sistemi benimsememiz mümkün değildir. Biz yüce Türk Milleti için varız.

Maddi gücünüz olduğunu söylüyorsunuz AYT’ye aldığınız kişilere maaş veriyor musunuz?

Hayır ama sıkıntıları olan arkadaşlarımız olursa maddi ve manevi sıkıntılarını gideriyoruz.

AYT  yalnızca Türkiye aleyhine yayın yapan sitelere mi saldırıyor?Başka herhangi bir görevi varmıdır?

AYT
misyonunda belirttiği gibi Türkiye karşıtı her şeye karşıdır. Buna ahlaki kurallarda dahildir. Örf ve adetlerimize aykırı yayın yapan sitelerde tarafımızca sonlandırılmaktadır.

AYT’nin istihbarat toplamak gibi bir görevi varmıdır?

Bu soruyu sorarken cevabını bildiğinizden de eminiz.

Milliyetçi gruplar arasında Türkçe’mize sahip çıkma hareketi başladı. Bu bağlamda milliyetçi AYT neden isminin (Team) olarak İngilizce yazmaktadır?

İnternet dünyasında bazı terimler sürekli kullanılır hale gelmiştir. Bu kadar ufak ayrıntılardan ziyade çok daha önemli görevlerimiz var, ülkemizin bekası gibi.

Hangi hack grupların gayri milli olduğunu açıklarmısınız?

THS, İsrail kökenli Mossad tarafından yönlendirilmektedir.RHT (Red Hackers Team) DHKP-C için çalışmaktadır. Cyber Warrior radikal dini gruplar tarafından desteklenmektedir. Saydığımız bütün gruplar hakkında gerekli soruşturma başlamış işleme konulmuştur. Çok yakında AYT’nin haklılığı ortaya çıkacaktır.

AYT liler aynı zaman da hiçbir kurumla bağlantısı olamayan bir çok milliyetçi intenet sitelerini de koruma altına aldıklarını açıklıyorlar. Gov.tr uzantılı tüm sitelere uyguladıkları korumayı milliyetçi sitelere de sağlıyorlar. 

Diyarbakır belediyesinin sitesi gov.tr uzantılıydı.Oraya saldırı yapan da AYT değimiydi?


Kesinlikle AYT değil. Biz asla Türk  sitelerini hacklemeyiz.

Diyarbakır Belediyesi Türk mü?

Yönetici Türk olmayabilir ama devlete ait bit kurum, bu bizim için engel oluşturmaktadır.

Peki,şöyle diyebilir miyiz AYT yalnızca yurtdışındaki Türk düşmanlarıyla siber mücadele vermekte. Yurt içine sızmış vatan hainleriyle mücadele etme işi sıradan milliyetçi hackerlar’a mı düşmektedir?

Hayır, yanlış anladınız dışardan çok içerde de düşmanlarımız bulunmaktadır.Yurt içindekilerle de mücadele ediyoruz. Sadece siber saldırı yapmıyoruz.Türkiye Cumhuriyeti yalnız değildir.

AYT yalnızca sanal bir saldırı platformu değil yani, başka ne gibi çalışmalarınız var?

AYT
yalnızca bir hack platformu değil yüreği vatan sevdası ile çarpan gönüllerin buluştuğu güç birliği. Tarihimizde Kuvayi Milliye, Türk Mukavemet Teşkilatı gibi gruplar vardı. Biz iddialıyız ve inançlıyız. AYT 21.yüzyılın  Kuvayi Milliyesi’dir. Ay Yıldız her zaman en yukarda olacaktır. Bu sanal dünyada da gerçekte de geçerlidir. Türkler birleştiği için kurtuluş savaşını kazandık, Çanakkale’yi geçirtmedik. Ülkemiz gençliği yavaş yavaş bataklığa ilerliyor, Türkün tarihi ,örfü ve ahlakını yeni nesil’e öğreterek bu çürümüşlüğe engel olabileceğimize inanıyoruz.

Günde ortalama kaç internet sitesine saldırı gerçekleştiriyorsunuz? 

Gündemdeki olaylara göre bazen 500 bazen binlerce. Özel Harekat Timimiz Ermeni soykırım iddiaları, kötü içerikli siteleri, bölücü siteleri özel olarak denetlemekte. “Onlar bizim bordo bereli özel timimiz”.

Bütün hackerlar’a çağrı yapıyorsunuz. AYT’ye katılabilmek için ne gibi meziyetlere sahip olmalı aday kişilerin?

AYT
ye katılabilme için üyelik serbest. Üye olmadan önce yeminimiz var onu kabul edilip üye olunabilir. Grup.org olarak adlandırdığımız gruplara katılmak isteniyorsa iç istihbarat dediğimiz soruşturma bittikten sonra kabul edilebilirler.

Hacker olmayanlarda AYT’ye katılabilir mi?

Kesinlikle evet AYT yalnız hack grubu değil aynı zamanda bir paylaşım platformudur. Eğitim almak isteyenler eğitim birliğine müracaatta bulunarak ilgili arkadaşlar tarafından özel olarak eğitim alabilirler.

Ülkemiz sitelerine saldıranlara Ay Yıldız Bayrağımıza saldıranlara karşı Türk gençliği, birleşelim!... Birleştikçe büyüyeceğiz. Türk’ün gücünü tüm Dünya’ya gösterelim!... Her alanda, her platformda gücümüzü kanıtlayalım!... Bu vatan bizim, geçmişine sahip çıkan, şehitlerinin onurunu kendi onuru sayan bütün vatan evlatları!... Türk her yerde en büyük!...

 

DSS

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !